Strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. x

Produkty

+KODAK
+AGFAPHOTO
+HP
+EASYPIX / StreetGlow
+Lornetki
+Środki Ochrony Zdrowia
+Kamery / Aparaty / Drukarki
+Konsole TV i akcesoria
+Akcesoria Gamingowe
+Aparaty natychmiastowe i akcesoria
+Kamery Sportowe i Akcesoria
+Drony i Akcesoria
+MIKROFONY / Akcesoria Audio
+Telefony i akcesoria
+Akcesoria Fotograficzne
+Akcesoria VIDEO
+Studio Fotograficzne
+WYPOSAŻENIE DO DOMU / FIRMY
+Zabawki dla dzieci
WYSZUKIWARKA:
THRONMAX Mdrill Zero M4 Mikrofon USB + Ramię / Statyw + POP FILTR
Thronmax
THRONMAX Mdrill Zero M4 Mikrofon USB + Ramię / Statyw + POP FILTR
kod produktu: SB5029 | EAN: 5903876991357
data dodania: 2019-07-17
-
(netto)
-
(brutto)
chwilowy brak towaru
Opinie: 0 | Dodaj opinię
THRONMAX Mdrill Zero M4 Mikrofon USB + Ramię / Statyw + POP FILTR

 

Profesjonalny mikrofon pojemnościowy 2w1

USB / USB TYPE-C

16bit 48kHz

THRONMAX Mdrill Zero M4

+ STATYW / STOJAK STOŁOWY

+ UCHWYT - STATYW MIKROFONOWY

+ FILTR STUDYJNY POP PS1

Dedykowany dla Youtuberów, Graczy, na konferencje i eventy, pozwala na nagrywanie i transmisję dźwięku HD w dwóch programach - charakterystykach kierunkowych (Kardioidalnej - kierunkowej, strumieniowej, oraz 360º Omni-directional - wielokierunkowej).

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE:

 • Mikrofon profesjonalny
 • Najwyższa jakość wykonania - aluminiowa, solidna konstrukcja
 • Nagrywanie w wysokiej jakości studyjnej HD
 • Dwie charakterystyki kierunkowe nagrywania dźwięku: Kardioidalna - do transmisji strumieniowej, dla graczy oraz 360º Omni-directional - wielokierunkowa, do połączeń konferencyjnych i transmisji wydarzeń)
 • Płynne, płaskie pasmo przenoszenia 20Hz - 20kHz
 • Przetwornik AD: 16bit 48kHz
 • Maksymalny poziom SPL: 120dB (THD: 1% 1kHz)
 • Stosunek sygnału do szumu (S/N Ratio): 100dB
 • Czułość: 4.5mV/Pa(1kHz)
 • Demontowalny statyw, podstawka pozwalająca na płynną regulację położenia mikrofonu w zakresie 360 stopni oraz możliwością zamocowania mikrofonu w każdym innym uchwycie, statywie ze standardowym mocowaniem gwintowym 5/8''
 • Wyjście USB TYPE-C (w zestawie kabel kątowy 2m, pozwalający na podpięcie mikrofonu do klasycznego portu USB). Po zastosowaniu odpowiedniego kabla możliwość podpięcia mikrofonu również pod port USB TYPE-C (ten typ kabla nie jest dostępny w zestawie, należy nabyć go osobno)
 • Dodatkowe wejście słuchawkowe Mini Jack 3,5mm o zerowej latencji
 • Inteligentny wskaźnik LED dla różnych trybów pracy
 • System Plug&Play - wystarczy podłączyć mikrofon do urządzenia i można korzystać z produktu. Brak konieczności instalacji dodatkowych specjalnych aplikacji czy programów.
 • Wbudowane pokrętło regulacji wzmocnienia
 • Wbudowany pokrętło wyboru charakterystyki kierunkowej nagrywania dźwięku oraz wyciszenia
 • Wbudowany filtr górnoprzepustowy
 • Dedykowany do urządzeń z systemem Windows oraz Mac

Oryginalny produkt firmy THRONMAX

 

Zestaw składa się z:

 • mikrofonu THRONMAX Mdrill Zero M4
 • statywu / stojaka pozwalającego na płynną regulację położenia mikrofonu w zakresie 360 stopni
 • uniwersalnego statywu mikrofonowego - biurkowego uchwytu na mikrofon
 • studyjnego filtra mikrofonowego POP FILTER / POPKILLER
 • kabla transmisyjnego USB TYPE-C na USB o długości 200 cm
 • obrazkowej, prostej i intuicyjnej instrukcji obsługi
 • firmowych naklejek dekoracyjnych

I. MIKROFON THRONMAX Mdrill Zero M4

THRONMAX Mdrill Zero M4 to profesjonalny mikrofon pojemnościowy przeznaczony do urządzeń transmitujących dźwięk z portem USB lub USB TYPE-C. Dedykowany do komputerów, tabletów, laptopów itp.

Mikrofon wykonano z wysokiej jakości materiałów. Jest bardzo estetyczny i trwały. Jakość wykonania zadowoli nawet bardzo wymagających użytkowników.

Mikrofon został wyposażony w filtr górnoprzepustowy oraz regulator wzmocnienia. Oba elementy pozwalają na idealne dostosowanie jakości transmitowanego dźwięku, redukując bardzo dobrze wszelki szumy i sprawiając, że dźwięk transmitowany przez mikrofon jest bardzo czysty i wyraźny.

Dodatkowo mikrofon wyposażono w bardzo cienkie membrany, decydujące o małej masie układu drgającego. Dzięki temu mikrofon bardzo dobrze odzwierciedla przebiegi impulsowe oraz przenosi równomiernie szerokie pasmo częstotliwości.

THRONMAX Mdrill Zero M4 to profesjonalny mikrofon pojemnościowy przeznaczony do urządzeń transmitujących dźwięk z portem USB lub USB TYPE-C. Dedykowany do komputerów, tabletów, laptopów itp.

Mikrofon wykonano z wysokiej jakości materiałów. Jest bardzo estetyczny i trwały. Jakość wykonania zadowoli nawet bardzo wymagających użytkowników.

Mikrofon został wyposażony w filtr górnoprzepustowy oraz regulator wzmocnienia. Oba elementy pozwalają na idealne dostosowanie jakości transmitowanego dźwięku, redukując bardzo dobrze wszelki szumy i sprawiając, że dźwięk transmitowany przez mikrofon jest bardzo czysty i wyraźny.

Dodatkowo mikrofon wyposażono w bardzo cienkie membrany, decydujące o małej masie układu drgającego. Dzięki temu mikrofon bardzo dobrze odzwierciedla przebiegi impulsowe oraz przenosi równomiernie szerokie pasmo częstotliwości.

Dwie charakterystyki kierunkowe nagrywania dźwięku

Mikrofon THRONMAX Mdrill Zero M4 jako jeden z niewielu pozwala na ustawienie odpowiedniej charakterystyki kierunkowej nagrywanego dźwięku przy pomocy dedykowanego pokrętła.

Mikrofon posiada dwie różne charakterystyki kierunkowe:

 • Kardioidalna - kierunkowe zbieranie dźwięku, do transmisji strumieniowej, idealna do rozmów, dla graczy, do nagrywania dźwięku instrumentów, wokali, monologu lektora, rozmów w call center - dźwięku biegnącego z jednego kierunku.
 • 360º Omni-directional - wielokierunkowe zbieranie dźwięku, do połączeń konferencyjnych i transmisji z wydarzeń takich jak koncerty czy imprezy plenerowe - dźwięku biegnącego z wielu kierunków, dookoła mikrofonu.

Nagrywanie w wysokiej jakości studyjnej HD

Mikrofon THRONMAX Mdrill Zero M4 to profesjonalne urządzenie, które umożliwia nagrywanie dźwięków w najwyższej jakości HD.

Mikrofon firmy THRONMAX umożliwia rejestrowanie dźwięku w znacznie wyższej jakości niż standardowe, tanie mikrofony USB.

Dodatkowo mikrofon posiada specjalny statyw, który pozwala na jego stabilne ustawienie na powierzchni płaskiej i płynną regulację położenia mikrofonu w zakresie 360 stopni.

Intuicyjna Obsługa

Mikrofon THRONMAX Mdrill Zero M4 posiada:

 • wbudowane pokrętło regulacji wzmocnienia - pozwalające na optymalne dopasowanie transmitowanego dźwięku
 • wbudowane pokrętło wyboru charakterystyki kierunkowej nagrywania dźwięku oraz wyciszenia - przy pomocy jednego pokrętła ustawimy odpowiednią charakterystykę kierunkową w jakiej ma pracować mikrofon, jak również wyciszymy go całkowicie.
 • wejście słuchawkowe Mini Jack 3,5mm o zerowej latencji - pozwalające na podłączenie słuchawek bezpośrednio do mikrofonu

Inteligentny wskaźnik LED

Mikrofon posiada wbudowaną diodę LED, która świeci się odpowiednio innym kolorem dla każdego z trzech trybów pracy.

 • Kolor niebieski -  tryb pracy w kardioidalnej charakterystyce kierunkowej
 • Kolor zielony - tryb pracy w charakterystyce wielokierunkowej 360º Omni-directional
 • Kolor czerwony - tryb wyciszenia mikrofonu - MUTE

THRONMAX Mdrill Zero M4 dedykowany jest do urządzeń opartych o systemy operacyjne Windows oraz Mac.

Urządzenie łączy się z komputerem za pomocą portu USB lub USB TYPE-C w trybie Plug&Play, który umożliwia natychmiastowe i automatyczne uruchomienie urządzenia i zapewnienie jego gotowości do pracy bez konieczności podejmowania jakichkolwiek czynności dodatkowych.

W zestawie z mikrofonem dostępny jest kabel pozwalający na podłączenie mikrofonu do klasycznego portu USB. Kabel jest długości 2 metrów i posiada kątową konstrukcję, która umożliwia jego wygodne zamocowanie pod mikrofonem ,tak że nie przeszkadza w korzystaniu z urządzenia.

Uwaga! W zestawie nie ma kabla na port USB TYPE-C, w przypadku chęci podłączenia mikrofonu pod takie złącze należy nabyć osobno kabel łączący USB TYPE-C na USB TYPE-C.

THRONMAX Mdrill Zero M4 współpracuje z dowolnym oprogramowaniem DAW, a jakość wykonania  mikrofonu i jego parametry wejściowe pozwalają na przekazywanie najwyższej jakości dźwięków.

Mikrofon został wyposażony w przetwornik analogowo-cyfrowy, pracujący w trybie 48kHz / 16-bit, a nowoczesna konstrukcja membrany pozwala na uzyskanie pasma przenoszenia z zakresu 20Hz-20kHz.

Dzięki tak szerokiej odpowiedzi częstotliwościowej mikrofon znajduje bardzo szerokie zastosowanie.

DEDYKOWANY STATYW / MOCOWANIE

W zestawie z mikrofonem znajduje się dedykowana, solidna, metalowa podstawka / statyw, która umożliwia bardzo stabilne ustawienie mikrofonu na powierzchni płaskiej oraz jego płynną regulacje położenia w zakresie 360 stopni.

Statyw jest dwuelementowy. Górna część mocująca może zostać odkręcona i zamocowana na dowolnym innych statywie lub uchwycie ze standardowym gwintem mocującym 5/8''

Dzięki temu mikrofon możemy zamocować bez problemu niemal na każdym uchwycie i statywie mikrofonowym.

Specyfikacja:

Model: Mdrill Zero M4

Budowa: wielkomembranowa (bardzo cienka konstrukcja membran)

System Plug&Play - wystarczy podłączyć mikrofon do urządzenia i można korzystać z produktu.

Kompatybilne systemy operacyjne: Windows 10, Windows 8, Windows  8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (Home i Professional) oraz Mac OS X (10.4.11 lub wyższy), Macos

Dwie charakterystyki kierunkowe nagrywania dźwięku:

 • Kardioidalna
 • 360º Omni-directional

Długość kabla USB: 200 cm

Aluminiowa , solidna konstrukcja.

Wejście słuchawkowe Mini Jack 3,5mm o zerowej latencji

Płynne, płaskie pasmo przenoszenia 20Hz - 20kHz

Przetwornik AD: 16bit 48kHz

Maksymalny poziom SPL: 120dB (THD: 1% 1kHz)

Stosunek sygnału do szumu (S/N Ratio): 100dB

Czułość: 4.5mV/Pa(1kHz)

Przykłady zastosowania mikrofonu

II. UCHWYT / STATYW MIKROFONOWY:

Zaawansowany uchwyt na mikrofon przeznaczony jest m.in. do radia, telewizji, studiów nagraniowych oraz do użytku w domu. Uchwyt posiada płynnie regulowaną wysokość oraz kąt nachylenia, co pozwala na idealne jego dopasowanie do naszych potrzeb.

Uchwyt można przymocować do każdego profilu przy pomocy zacisku o regulowanej szerokości.

Zaciskowy uchwyt na mikrofon pozwala na stabilne zamocowanie mikrofonu do stołu, blatu, każdego dowolnego profilu o grubości do 55 mm.

Dzięki regulowanym członom uchwytu możemy ustawić nie tylko jego wysokość i kąt nachylenia lecz również możemy go dowolnie i płynnie obracać w zakresie 360 stopni w poziomie.

Uchwyt umożliwia:

 • mocowanie mikrofonów z gwintem 3/8''
 • mocowanie mikrofonów z gwintem 5/8''
 • mocowanie mikrofonów o średnicy do 3 cm w uchwycie wciskowym

Zalety produktu:

 • Wysokiej jakości metalowa konstrukcja.
 • Płynna regulacja wysokości oraz kąta nachylenia uchwytu.
 • Możliwość płynnego obrotu zamocowanego uchwytu w zakresie 360 stopni w poziomie.
 • Maksymalny udźwig uchwytu to 1,5 kg.
 • Dwa segmenty ruchome uchwytu, każdy o długości 40 cm.
 • Mocowanie zaciskowe pozwalające na montaż uchwytu przy każdym profilu o grubości do 55 mm.
 • W zestawie uniwersalne mocowanie pozwalające na zamocowanie większości mikrofonów o średnicy do 3 cm.
 • Uchwyt zakończony metalową głowicą gwintową, w której możemy zamocować każdy inny mikrofon z uchwytem gwintowym 3/8''.
 • W zestawie również adapter z gwintu 5/8'' na 3/8'' zwiększający jeszcze bardziej wszechstronność uchwytu i pozwalający na montaż w uchwycie mikrofonów z gwintem 5/8''

Solidna konstrukcja oraz montaż statywu na zacisk  pozwalają podwiesić mikrofon w taki sposób aby nie dotykać mikrofonu w trakcie pracy.

Uniwersalny uchwyt na mikrofon (dołączony do zestawu) oraz metalowe łożysko gwintowe pozwalają na montaż niemal każdego dostępnego mikrofonu na rynku.

Statyw wykonany został z wysokiej jakości metalu, który zapewnia wysoką trwałość i funkcjonalność uchwytu przez wiele lat.

III. Studyjny filtr mikrofonowy / POP FILTER

Filtr na mikrofon (POP filter) służy do poprawienia jakości nagrywanego dźwięku / wokalu.

Jak działa filtr POP:

Wszystkie słowa które zaczynają się przykładowo na litery „p” lub „b”, powodują nagły wzrost ciśnienia powietrza, który może prowadzić do tzw. efektu „pop”, czyli silnego uderzenia powietrza o mikrofon podczas nagrywania wokalu.

Takie silne uderzenia powodują szumy i nieregularną głośność nagrania. Filtr POP zapobiega powstawaniu uderzeń powietrza w mikrofon, zmiękczając dźwięk i wyrównując wokal. Dzięki temu nagrywany dźwięk będzie czysty i równomierny.

Dodatkowo filtr niweluje również powstawanie tzw. syczenia dźwięku, które generowane jest przy wymawianiu litery "s"

Wysoka gęstość pianki umieszczonej wewnątrz filtru zapobiega powstawaniu wibracji między uchwytem oraz klipsem statywu na mikrofon.

Filtr mocowany jest przy pomocy uniwersalnego uchwytu zaciskowego. Pozwala on na instalowanie filtra przy każdym uchwycie na mikrofon o średnicy lub grubości do 3 cm.

Filtr POP posiada również elastyczne ramię o długości całkowitej 37 cm, które pozwala na dowolną i płynną regulację położenia filtra względem mikrofonu. Dzięki elastycznej konstrukcji uchwytu położenie filtra można idealnie dopasować do potrzeb w danej sytuacji.

SPECYFIKACJA:

 • Średnica ekranu: 15,5 cm
 • Średnica filtru: 13,5 cm
 • Długość szyjki: 37 cm
 • Kolor: czarny
 • Waga: 300 g

Zalety filtra:

 • Podwójna warstwa zmiękczająca dźwięk.
 • Filtr bardzo wygodny, prosty i szybki w obsłudze.
 • Śruba zaciskowa pozwala na montaż przy każdym uchwycie mikrofonu o średnicy lub grubości do 3 cm.
 • Długie, elastyczne ramię pozwala na płynną regulację położenia filtra.

Opinie
Name:
Opinia:


XREC KODAK ROTIN MATIN POLAROID LENOVO ULANZI ALLEGRO
Kontakt

Poniedziałek – Piątek
9:00 - 16:00

Tel/fax. +48 65 512 06 03

E-mail:
sklep@systembank.pl


Opinie

2022-01-20 22:18

Jasne, że polecam, wszystko OKI.

2022-01-20 21:02

Transakcja szybka i bezproblemowa. Polecam sprzedawcę.
* UWAGA! Twoja przeglądarka internetowa nie obsługuje języka javascript. Strona nie będzie działała prawidłowo!
Aby rozwiązać ten problem, musisz włączyć obsługę tego języka w opcjach swojej przeglądarki.